VĚDOMÝ PROSTOR – PROPOJENI V NADĚJI

Už nějakou dobu v našem pětičlenném týmu zrálo, že potřebujeme začít dělat něco zásadně jinak. To jak jinak se pořád ještě utváří. A s každým dnem, s každou další pondělní poradou, s každým rozhovorem mezi námi i s lidmi kolem nás dostává všechno konkrétnější podobu. Synonymum všeho, co tu tvoříme je „PROPOJENÍ“. Nás všech pět silně cítíme, že to, co tu potřebujeme dělat, je propojovat lidi, kteří chtějí být propojeni a jen hledají příležitost.

A tak jsme na naší usedlosti v tuto chvíli dali k dispozici víkendové termíny, které tomuto propojování budeme věnovat. Naším cílem je kouskem fungovat jako svého druhu seznamka, kde budou moct vědomí muži potkat vědomé ženy a vědomé ženy potkat vědomé muže. Kouskem fungovat jako prostor pro propojování lidí a jejich projektů, prostor pro učení se jak jinak fungovat se zvířaty a prostor pro učení se spolupráci a jak se poslední dobou ukazuje fungovat také jako bezpečný prostor pro lektory, kteří si chtějí vyměnit zkušenosti, vyzkoušet nové techniky a získat za to vědomou zpětnou vazbu. Samozřejmě, že každý z nás, kdo to tu tvoříme a nejspíš i ten, kdo za námi přijede, bude mít svoje představy, důvody a svoje záměry. Pokud chcete být propojeni a souzníte s naší filozofií, tak jste u nás vítáni a i my bychom vás rádi poznali.

Dubnové Propojeni v Naději

VZÁJEMNÉ SDÍLENÍ NAŠICH JEDINEČNOSTÍ

Ve dnech 14. – 16.4. 2023

Stálí průvodci – Jana a Marek Urbanovi, Markéta Mikulíčková a Tereza Škorpilová

BEZPEČNÝ PROSTOR pro VĚDOMÉ účastníky ke sdílení pohledů na různá témata, která se hlásí o slovo a prostor vytáhnout na světlo něco, s čím si nevím rady a tady mě nikdo nesoudí, ale nabízí zkušenost, jak na to nebo jen pochopení a vyslechnutí.

Je to něco jako KVANTOVÝ KOTEL, do kterého každý podle toho, jak to cítí, přidá kus svých JEDINEČNÝCH zkušeností, pohledů, dovedností a pak, až se to zamíchá tak si ve stejné míře zase vezme, co potřebuje zpět. ROVNOVÁHU si každý musí hlídat sám, protože tu bychom tu rádi měli jako standard.

A protože usedlost nabízí ideální prostor pro různé rituály, rozhodli jsme se, že tu chceme postavit potní chýši. A kdy jindy, než na jaře 🙂