VĚDOMÝ PROSTOR – PROPOJENI V NADĚJI

Už nějakou dobu v našem pětičlenném týmu zrálo, že potřebujeme začít dělat něco zásadně jinak. To jak jinak se pořád ještě utváří. A s každým dnem, s každou další pondělní poradou, s každým rozhovorem mezi námi i s lidmi kolem nás dostává všechno konkrétnější podobu. Synonymum všeho, co tu tvoříme je „PROPOJENÍ“. Nás všech pět silně cítíme, že to, co tu potřebujeme dělat, je propojovat lidi, kteří chtějí být propojeni a jen hledají příležitost.

A tak jsme na naší usedlosti v tuto chvíli dali k dispozici každý měsíc jeden víkend, který tomuto propojování budeme věnovat. Část času naplníme programem, na který bude moct přijít, kdo bude mít potřebu a zbytek už bude na každém, jak jej stráví. Naším cílem je kouskem fungovat jako svého druhu seznamka, kde budou moct vědomí muži potkat vědomé ženy a vědomé ženy potkat vědomé muže. Kouskem fungovat jako prostor pro propojování lidí a jejich projektů, prostor pro učení se jak jinak fungovat se zvířaty a prostor pro učení se spolupráci. Samozřejmě, že každý z nás, kdo to tu tvoříme a nejspíš i ten, kdo za námi přijede, bude mít svoje představy, důvody a svoje záměry. Pokud chcete být propojeni a souzníte s naší filozofií, tak jste u nás vítáni a i my bychom vás rádi poznali.

Únorové Propojeni v Naději

VĚDOMÝ VÍKEND – SEZNAMKA PRO ZADANÉ I NEZADANÉ

Ve dnech 17. – 19.1. 2023 na jakkoliv dlouho

Stálí průvodci – Jana a Marek Urbanovi, Markéta Mikulíčková a Tereza Škorpilová

Host – Adéla Tancerová – lektorka a terapeutka

Je nás hodně, kteří cítíme, že se ve svém životě chceme posouvat někam, kam se sami nedostaneme. K tomu v první řadě potřebujeme podobně laděného partnera nebo partnerku. A najít toho pravého nebo tu pravou není vůbec snadné.

Nechystáme se cokoliv dělat na sílu. Jen poskytneme prostor a možnosti a je na každém, jak je uchopí. Nebude to o představách, jaký být, ale o tom, jaký skutečně jsem, abychom mohli navzájem poznat své jedinečnosti. A jak jinak než při povídání a obyčejných denních činnostech?

A něco vás sem táhne a jste, třeba i spokojení a šťastně zadaní? Možná vás jen vaše intuice upozorňuje, že potřebujete poznat nové, hodnotově podobné lidi. Pak je určitě důležité ji vyslyšet.

Víkend proběhne tehdy, pokud se sejde minimálně 8 účastníků a pohlaví budou zastoupena nejméně 1:3 🙂

PROBĚHLO

Lednové Propojeni v Naději

VĚDOMÝ VÍKEND S VÝROBOU SÝRŮ A KOUPÁNÍM V SUDU

Kdykoliv ve dnech 20. – 22.1. 2023 na jakkoliv dlouho

Stálí průvodci – Jana Urbanová, Markéta Mikulíčková, Tereza Škorpilová, Marek Urban

Chceme a potřebujeme se naučit dělat sýry. Na konci roku se nám narodilo telátko a tak máme vlastní kvalitní mléko a chuť se něco nového naučit. Zároveň si ale potřebujeme odpočinout a trošku se hýčkat. A tak se budeme učit dělat sýry a u toho si napustíme venkovní wellnes sud, zatopíme pod ním a celé si to užijeme. S samozřejmě budeme sdílet a propojovat…

SPOLEČNÉ UZAVÍRÁNÍ ROKU 2022

Kdykoliv ve dnech 26.12.2022 – 1.1.2023 na jakkoliv dlouho

Stálí průvodci – Adéla Tancerová, Markéta Mikulíčková, Jana Urbanová, Tereza Škorpilová, Marek Urban

Čas mezi Štědrým dnem a Silvestrem je takový dost těžko uchopitelný. Něco starého postupně končí a něco nového je hned za dveřmi. Rádi bychom vytvořili prostor, aby si každý mohl to staré uzavřít a připravit se na to nové, byť to pro každého z nás může znamenat cokoliv. Celý týden se bude odehrávat v tomto duchu a ať už přijedete na jednu noc nebo na celý týden, věříme, že se vám to na naší usedlosti kromě jiného podaří.