Terapeutická a telepatická komunikace se zvířaty

Není to mezi nebem a zemí, je to mezi mým a tvým srdcem.

Z korporátu do stáje


Rozárka – láska na první pohled

Jmenuji se Tereza Škorpilová a umím komunikovat se zvířaty. Mohlo by to být o tom, jak jsem už jako malá měla ke zvířatům blízko, jak jsem měla někde vzadu takový ten neodbytný pocit, že přece je ten život o něčem jiném. Že mi bylo divné, jak dospělí fungují a že hodně věcí skutečně jaksi „nesedí“. Ale to nechci. Chci aby to bylo o cestě. Protože můj život je cesta. Cesta za sny. Cesta která vede ze školy, přes Anglii, Ameriku a několik korporátů až sem „domů“ na usedlost, kde můžu žít svoje sny v náručí přírody se svými blízkými bez pocitu, že něco „nesedí“.

A tak jsem si já Pražák z korporátu bez zkušenosti s farmařením pořídla nejen psy, kočky a slepice a později taky krávy, ovečky a prase, abych se s nimi na té cestě mohla propojit, hlavně se ale propojit sama se sebou. A to, že můžu se svými (a nejen se svými) zvířaty mluvit, je součástí té úžasné cesty. Když jsem se zvířaty, je život v pořádku, všechno tak nějak zapadne na svoje místo a dává smysl. Podstatné ale je, že pak i můj život dává smysl.

Jak to vlastně funguje?


Zvířata nekomunikují jako lidi. Nechápou slova a nerozumí našim „hrám“. Znají jen upřímnost a dorozumívají se obrazy a vysílají záměr.

K tomu, abychom se s nimi mohli dorozumět musíme „vypnout“ hlavu a otevřít svoje srdce. Komunikace tak probíhá od srdce k srdci. Kdysi jsme to uměli všichni, jen jsme to zapomněli, protože nám asi přišlo lepší využívat jen slova. Ono to tolik práce nedá a „nakecat“ si můžeme sobě i navzájem kdeco.

Terapeutická komunikace je ale dost náročná. Mentální příprava na takový půlhodinový rozhovor se zvířetem zabere mnohdy i několik dní. Převést otázky klientů do obrazů a vyslat záměr je jedna věc, ale další věc je emoční zátěž, která se s často bolavými a pohnutými příběhy pojí. Komunikovat srdcem znamená plně procítit příběh zvířete a už to samo o sobě je někdy skutečně náročné. Každý zvířecí příběh ale není jen zraňující, některé příběhy jsou plné štěstí, lásky a naděje a takové prožitky tvoří potom k těm bolestným rovnováhu.

Komunikace se zvířaty je pro mě ale tou nejvíc naplňující činností, kterou teď ve svém pracovním životě mám.

Možná se i vy potřebujete svého zvířete na něco zeptat?


S každým dalším příběhem vnímám, jak moc to, když se dokážu se zvířetem spojit a domluvit, může jeho osud změnit k lepšímu. A nejen jeho osud, ale mění se i životy lidí kolem něj. Původně jsem chtěla komunikovat jen se svými zvířaty, pak ale přišli kamarádi a známí a já uviděla, jak hluboce může takový rozhovor změnit životy všech zúčastněných.

Pokud i vy cítíte, že byste rádi využili toho, co umím, ráda s vámi a vaším zvířetem budu spolupracovat. Jen je třeba se připravit, že někdy je problém zvířete jen odrazem problému jeho pána a řešení není vždy rychlé a snadné.

JAK SPOLUPRÁCE PROBÍHÁ

  1. Potřebuji fotku vašeho zvířete. komunikace probíhá bez problému na dálku a fotku pošlete emailem info@usedlostnadeje.cz nebo na Messinger Usedlost Naděje nebo na můj WhatsApp na telefon 737 218 507
  2. Definujte si co nejlépe 3 otázky
  3. Z možností níže vypsaných druhů konzultací vyberte jednu, která vám vyhovuje a telefonicky nebo emailem si domluvte termín.
  4. Při konzultacích na dálku probíhá platba převodem předem a při osobních konzultacích převodem předem nebo na místě v hotovosti. Platební údaje dostanete při rezervaci konzultace.

Zvířecí příběhy se šťastným koncem

Kanzie – unavená a smutná

Kanzie je pětiletá fenka borderkolie. Zvenku jí nic nechybělo. Měla lásku celé rodiny, hodně prostoru a pohybu, ale poslední dobou byla smutná… celý příběh

Potřebuji změnu a nové výzvy

Fany – věčný útěkář

Dvouletá Fany, čistokrevný oříšek a všemi milovaný člen rodiny, která žije na polosamotě, blízko lesa, která ale často utíkala… celý příběh

Nezvládám, když neděláš, co bys měla

Rozárka – ohrada je vězení

Rozárka je moje rok a půl stará březí jalovička. Ode mne vymazlené miminko, které jsem si dovezla od farmáře, který ji nechával zavřenou v ohrádce… celý příběh

Potřebuji vysvětlit, jak fungují vztahy

Možnosti a ceny konzultací