PROPOJENI V NADĚJI – INFORMACE PRO ÚČATSNÍKY

Níže najdete vše podstatné a pokud budete mít ještě nějaké dotazy, neváhejte a pište nebo volejte.

CENA

Cena za celý víkend 3100 Kč

Pokud budete chtít přijet na kratší dobu můžete i na jeden den. Cena je potom poloviční (když pobyt přesáhne 24 hodin, pak platí cena za víkend). Je ale škoda, když se tak vlastně připravíte o prožitek jako celek a i nám, když odjíždíte dříve, potom chybíte. Když přijedete později, zase je těžší se do skupiny zařadit. Na druhou stranu, pokud cítíte, že tu potřebujete být alespoň na den, určitě přijeďte.

V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze a rámcový program rozepsaný níže. Přijeďte a odjeďte, jak budete potřebovat. Usedlost bude připravena první den akce od 16 hodin a konec poslední den v 17 hodin.

STRAVA

U nás máme vegetariánskou kuchyni. My sami maso kromě ryb nejíme a na usedlosti žijeme v symbióze s našimi zvířaty. Ona by se ta symbióza vytvářela těžko, kdyby se u nás zvířata bála, že je sníme. Stačí nám, že nám dávají vejce, mléko, vlnu a spásají trávu 🙂
V ceně plné penze je snídaně – pečivo, nápoje, pomazánky, zelenina, kaše + posyp; oběd – polévka a hlavní jídlo (v neděli hlavní jídlo bez polévky); svačina, večeře – hl. jídlo a nápoje celý den (čaje ve várnici a voda ochucená bylinkami nebo ovocem). Dokoupit si můžete preso nebo porcovaný čaj.

UBYTOVÁNÍ

Celá usedlost má kapacitu 40 postelí. Rozdělených do 6 apartmánů vybavených vlastním sociálním zařízením. K posteli patří čistě povlečená peřina, polštář a k tomu čistý ručník. Není v našich silách zajistit soukromí třeba pro dvě nebo tři osoby, ale s velkou pravděpodobností, pokud chcete být spolu, dokážeme zajistit, abyste obývali stejný apartmán.

REZERVACE A PLATBA

Platba přes účet předem – poslat email na info@usedlostnadeje.cz a my vám pošleme potvrzení o rezervaci a pokyny k platbě.

Platba v hotovosti – můžete napsat email, poslat SMS na telefon 775 736 581 nebo zavolat

Platba kartou u nás není možná.

URČITĚ SE OHLAŠTE!

RÁMCOVÝ PROGRAM PROPOJENI V NADĚJI

Kdo nebude chtít dělat nic, nemusí!

Každý z nás průvodců dává k dispozici kousek ze sebe a když vás zaujmeme, budeme rádi, když se k nám přidáte a vzájemně se tak obohatíme. Nejsme žádní guru ani povolané autority. Jsme vědomí lidé a chceme strávit zajímavý čas s jinými vědomými lidmi. Přivezte své dary, podělte se s námi o svou jedinečnost a my na oplátku nabídneme ty své 🙂

PÁTEK

16:00 Procházka s pejsky po okolí s Markétou

18:00 Večeře

19:00 Propojení v kruhu – kruhy se staly důležitou součástí každého víkendu. Na nich se domlouváme, jak budeme trávit čas, kdo co by chtěl dělat a kdo by se k čemu chtěl přidat.

U nás je to tak, že si standardně na víkend přivážíme témata k řešení,

8:00 Otužování s Markem

8:30 Snídaně

9:30 Propojení v kruhu

13:00 Oběd

18:00 Večeře

19:00 Propojení v kruhu

NEDĚLE

8:30 Snídaně

9:30 Propojení v kruhu

13:00 Oběd

A jaké dary se nám sešly na minulých propojeních?

Konstelace všech možných druhů, koučink Principů života a i jiné koučinky (co průvodce, to jedinečný přístup), výklad karet Symbolon, výklad andělských karet, pečení kváskového chleba, příprava dřeva na zimu, tanec, intuitivní tělocvik, meditace všech možných druhů a mnoho dalšího. Na některých věcech se domluvíme a jdeme do nich cíleně, ale mnoho z nich probíhá paralelně jakoby mimochodem, ale doma potom zjistíte, že to byla fakt síla! My totiž to, co se učíme, hned žijeme 🙂