POBYTOVÝ SEBEPOZNÁVACÍ KURZ TELEPATICKÉ KOMUNIKACE SE ZVÍŘATY S RITUÁLEM POTNÍ CHÝŠE

V prostředí usedlosti Naděje, kde se zvířata pohybují volně se ponoříme do světa, kde je zvíře respektovaným společníkem, učitelem, žákem a duší, která sem přichází plnit své poslání a zároveň se i sama něco naučit.

Kromě toho, že se naučíme aktivně se zvířaty komunikovat s pomocí telepatie, budeme, každý sám za sebe, hledat společně, jak nám může být naše zvíře a svět zvířat obecně nápomocný při hledání řešení našich problémů spojených s našimi postoji, vztahy (těmi blízkými i těmi širšími), představami o životě a s životem jako takovým.

Prostřednictvím kontaktu s našimi zvířaty budeme nahlížet do jejich světa, povídat a propojovat se s nimi. Podíváme se, jak my sami můžeme zjistit víc o sobě právě díky přímému kontaktu s různými zvířaty.

Pokud vlastníte zvíře, podíváme se, proč přišlo Vaše zvíře zrovna k Vám a co se od sebe máte vzájemně naučit.

Pokud se chcete spojit s konkrétním zvířetem, dovezte si jeho fotku, kde jsou ostře vidět jeho oči.

Pobyt budeme ladit podle aktuálních potřeb jednotlivých účastníků. Bude složen z bloků v jejichž rámci budeme buď se zvířaty, sami se sebou, ve skupinkách nebo všichni dohromady.

Rozšířením klasického kurzu telepatické komunikace se zvířaty o rituál potní chýše vznikl tak jedinečný koncept, kdy se účastníci ponoří do hlubin sebe sama a sáhnou si tak na části a témata, která nám jinak zůstávají skryta. Je to jako cesta plná objevů, na které v podporujícím prostředí potkáme zase a znovu sami sebe ve všech možných podobách.

Rámcový program:

Program je opravdu orientační. Jednotlivé části je někdy v průběhu kurzu nutné přeskládat, doplnit nebo vypustit takříkajíc účastníkům na míru. Cílem je naučit účastníky telepatické komunikaci a ne dodržet striktně program 🙂

Čtvrtek

Příjezd a ubytování do 16 hodin

17:00 Společná procházka venku nutná k uvolnění a naladění se na místo a zvířata

18:30 Večeře

20:00 Volný program – když budeme mít chuť se potkat, sejdeme se na večerní volné sdílení a můžeme si povídat nejen o zvířatech. Můžeme tvořit skupinky s těmi, kdo se chtějí navzájem poznat a prostě být. Jaký večer si uděláte, to už bude na vás.

Pátek

8:15 Ranní společná procházka na čerstvém vzduchu se zvířecími společníky, pro všechny, kdo se zvládnou „vykulit“ z postele

9:00 Snídaně – vegetariánský švédský stůl

10:00 Dopolední blok – přípravné techniky ke spojení se zvířetem

12:30 Oběd formou švédského stolu

14:30 Odpolední blok – observační techniky venku   

15:30 Sdílení

16:30 Zapálení ohně potní chýše

17:00 Večeře formou švédského stolu

18:00 Rituál potní chýše

21:30 Uzemňovací pokrm a čaj

Sobota

8:15 Ranní společná procházka na čerstvém vzduchu se zvířecími společníky, pro všechny, kdo se zvládnou „vykulit“ z postele

9:00 Snídaně formou švédského stolu

10:00 Dopolední blok – Čakrový systém zvířat a spojení se zvířetem

12:30 Oběd formou švédského stolu

14:30 Péče o zvířata venku

16:30 Odpolední blok – psychosomatika u zvířat a spojení se zvířetem

18:00 Večeře formou švédského stolu

20:00 Volný program – když budeme mít chuť se potkat, sejdeme se na večerní volné sdílení a můžeme si povídat nejen o zvířatech. Můžeme tvořit skupinky s těmi, kdo se chtějí navzájem poznat a prostě být. Jaký večer si uděláte, to už bude na vás.

Neděle

8:15 Ranní společná procházka na čerstvém vzduchu se zvířecími společníky, pro všechny, kdo se zvládnou „vykulit“ z postele

9:00 Snídaně formou švédského stolu

10:00 Dopolední blok – spojení se zvířetem a závěrečné sdílení

13:00 Oběd formou švédského stolu

Začátek v čtvrtek v 17 hodin

Konec v neděli v 15 hodin

Cena 9.900 Kč

Cena kurzu zahrnuje kurzovné, rituál potní chýše, následné konzultace při tréninku telepatické komunikace doma, ubytování na usedlosti a plnou penzi od čtvrteční večeře do neděle do oběda.

Přihlašovat se můžete zasláním emailu na mikulickova@usedlostnadeje.cz

Obratem Vám pošleme závaznou přihlášku a platební údaje k zaplacení zálohy 4.000 Kč. Doplatek probíhá v hotovosti při příjezdu. Záloha je nevratná, ale v případě nemoci je možno se účastnit kurzu v jiném termínu.

POČET MÍST JE OMEZEN NA 12 ÚČASTNÍKŮ!!!

VLASTNIT ZVÍŘE NENÍ PODMÍNKOU ÚČASTI!

SVOJE MAZLÍČKY NECHTE DOMA! Akce s mazlíčky probíhají v jiných termínech.

Provozní informace o ubytování a stravě najdete zde

Lektorky

Markéta a Tereza

Tereza Škorpilová – dlouholetá manažerka, personální ředitelka a členka představenstva v nadnárodním francouzském korporátu. Tento svět úplně opustila a už pět let žije, pracuje a plní si svoje sny na usedlosti Naděje. Už od malička měla blízko se zvířatům a po přestěhování na usedlost se kromě své rodiny postupně obklopila pejsky, kočkami, slepicemi, krávami, a ovečkami a prasátkem. Na usedlosti to zařídila tak, že všechna zvířata se tu pohybují volně. Od lektorky z jižní Ameriky se naučila telepaticky s nimi komunikovat a tím se propojit na hlubších úrovních. Obrovský respekt ke zvířatům a dlouholetá práce s lidmi ji postupně přivedly ke tvorbě sebepoznávacích pobytových kurzů v ideálním prostředí usedlosti.

Markéta Mikulíčková – svobodná duše a věčná studentka všeho možného, která nikdy nebyla zaměstnancem. Vyrostla v blízkosti zvířat a bez nich si svůj život už neumí představit. Přestože miluje život na samotě, potřebuje hluboké vztahy a naplňuje ji práce s lidmi. S využitím všech celoživotně nabytých zkušeností. Je průvodcem a koučem na cestách při hledání jedinečnosti a potenciálu jednotlivců i párů.

Pokud máte zájem se sebepoznávacího pobytu zúčastnit, napište nám, zodpovíme případné dotazy a pokud chcete platit předem převodem, pošleme vám bližší informace a platební údaje

Tereza Škorpilová

Aktuality k sebepoznávacím pobytům na Naději najdete na naší FB stránce