KURZ TELEPATICKÉ KOMUNIKACE SE ZVÍŘATY PRO DOSPĚLÉ

Připravili jsme pro vás pobytový sebepoznávací kurz zaměřený na telepatickou komunikaci a hlubší propojení se světem zvířat. V prostředí usedlosti Naděje, kde se zvířata pohybují volně se ponoříme do světa, kde je zvíře respektovaným společníkem, učitelem, žákem a duší, která sem přichází plnit své poslání a zároveň se i sama něco naučit.

Kromě toho, že se naučíme aktivně se zvířaty komunikovat s pomocí telepatie, budeme, každý sám za sebe, hledat společně, jak nám může být naše zvíře a svět zvířat obecně nápomocný při hledání řešení našich problémů spojených s našimi postoji, vztahy (těmi blízkými i těmi širšími), představami o životě a s životem jako takovým.

Prostřednictvím kontaktu s našimi zvířaty budeme nahlížet do jejich světa, povídat a propojovat se s nimi. Podíváme se, jak my sami můžeme zjistit víc o sobě právě díky přímému kontaktu s různými zvířaty.

Pokud vlastníte zvíře, podíváme se, proč přišlo Vaše zvíře zrovna k Vám a co se od sebe máte vzájemně naučit.

Pokud se chcete spojit s konkrétním zvířetem, dovezte si jeho fotku, kde jsou ostře vidět jeho oči.

Pobyt budeme ladit podle aktuálních potřeb jednotlivých účastníků. Bude složen z bloků v jejichž rámci budeme buď se zvířaty, sami se sebou, ve skupinkách nebo všichni dohromady.

Rámcový program:

Pátek

Příjezd a ubytování do 17 hodin

17:00 Seznámení se zvířaty na usedlosti

19:00 Večeře

20:00 Večerní kruh

Sobota

9:00 Snídaně

10:00 Ranní kruh

11:00 Dopolední blok se zvířaty

13:00 Oběd

14:00 Odpolední volno

15:00 Odpolední blok se zvířaty

18:00 Večerní kruh

19:00 Večeře

20:00 Volno

Neděle

9:00 Snídaně

10:00 Ranní kruh

11:00 Dopolední blok se zvířaty

13:00 Oběd

Začátek v pátek v 17 hodin

Konec v neděli v 15 hodin

Cena 5.900 Kč

Cena kurzu zahrnuje kurzovné, ubytování na usedlosti a plnou penzi od pátku večeře do neděle do oběda. Platba probíhá hotově na místě.

VLASTNIT ZVÍŘE NENÍ PODMÍNKOU ÚČASTI!

SVOJE MAZLÍČKY NECHTE DOMA! Akce s mazlíčky porobíhají v jiných termínech.

Provozní informace o ubytování a stravě najdete zde

Lektorky

Markéta a Tereza

Tereza Škorpilová – dlouholetá manažerka, personální ředitelka a členka představenstva v nadnárodním francouzském korporátu. Tento svět úplně opustila a už pět let žije, pracuje a plní si svoje sny na usedlosti Naděje. Už od malička měla blízko se zvířatům a po přestěhování na usedlost se kromě své rodiny postupně obklopila pejsky, kočkami, slepicemi, krávami, a ovečkami a prasátkem. Na usedlosti to zařídila tak, že všechna zvířata se tu pohybují volně. Od lektorky z jižní Ameriky se naučila telepaticky s nimi komunikovat a tím se propojit na hlubších úrovních. Obrovský respekt ke zvířatům a dlouholetá práce s lidmi ji postupně přivedly ke tvorbě sebepoznávacích pobytových kurzů v ideálním prostředí usedlosti.

Markéta Mikulíčková – svobodná duše a věčná studentka všeho možného, která nikdy nebyla zaměstnancem. Vyrostla v blízkosti zvířat a bez nich si svůj život už neumí představit. Přestože miluje život na samotě, potřebuje hluboké vztahy a naplňuje ji práce s lidmi. S využitím všech celoživotně nabytých zkušeností. Je průvodcem na jejich cestách při hledání jedinečnosti.

Pokud máte zájem se sebepoznávacího pobytu zúčastnit, napište nám, zodpovíme případné dotazy a pokud chcete platit předem převodem, pošleme vám bližší informace a platební údaje

Tereza Škorpilová

Aktuality k sebepoznávacím pobytům na Naději najdete na naší FB stránce