KURZ TELEPATICKÉ KOMUNIKACE SE ZVÍŘATY PRO DOSPĚLÉ

Připravili jsme pro vás pobytový sebepoznávací kurz zaměřený na telepatickou komunikaci a hlubší propojení se světem zvířat. V prostředí usedlosti Naděje, kde se zvířata pohybují volně se ponoříme do světa, kde je zvíře respektovaným společníkem, učitelem, žákem a duší, která sem přichází plnit své poslání a zároveň se i sama něco naučit.

Kromě toho, že se naučíme aktivně se zvířaty komunikovat s pomocí telepatie, budeme, každý sám za sebe, hledat společně, jak nám může být naše zvíře a svět zvířat obecně nápomocný při hledání řešení našich problémů spojených s našimi postoji, vztahy (těmi blízkými i těmi širšími), představami o životě a s životem jako takovým.

Prostřednictvím kontaktu s našimi zvířaty budeme nahlížet do jejich světa, povídat a propojovat se s nimi. Podíváme se, jak my sami můžeme zjistit víc o sobě právě díky přímému kontaktu s různými zvířaty.

Pokud vlastníte zvíře, podíváme se, proč přišlo Vaše zvíře zrovna k Vám a co se od sebe máte vzájemně naučit.

Pokud se chcete spojit s konkrétním zvířetem, dovezte si jeho fotku, kde jsou ostře vidět jeho oči.

Pobyt budeme ladit podle aktuálních potřeb jednotlivých účastníků. Bude složen z bloků v jejichž rámci budeme buď se zvířaty, sami se sebou, ve skupinkách nebo všichni dohromady.

Rámcový program:

Pátek

Příjezd a ubytování do 17 hodin

17:00 Seznámení se zvířaty na usedlosti

19:00 Večeře

20:00 Večerní kruh

Sobota

9:00 Snídaně

10:00 Ranní kruh

11:00 Dopolední blok se zvířaty

13:00 Oběd

14:00 Odpolední volno

15:00 Odpolední blok se zvířaty

18:00 Večerní kruh

19:00 Večeře

20:00 Volno

Neděle

9:00 Snídaně

10:00 Ranní kruh

11:00 Dopolední blok se zvířaty

13:00 Oběd

Začátek v pátek v 17 hodin

Konec v neděli v 15 hodin

Cena 6.900 Kč

Cena kurzu zahrnuje kurzovné, ubytování na usedlosti a plnou penzi od pátku večeře do neděle do oběda. Platba probíhá hotově na místě.

VLASTNIT ZVÍŘE NENÍ PODMÍNKOU ÚČASTI!

SVOJE MAZLÍČKY NECHTE DOMA! Akce s mazlíčky porobíhají v jiných termínech.

Provozní informace o ubytování a stravě najdete zde

Lektorky

Markéta a Tereza

Tereza Škorpilová – dlouholetá manažerka, personální ředitelka a členka představenstva a lektorka v nadnárodním francouzském korporátu. Tento svět úplně opustila a už pět let žije, pracuje a plní si svoje sny na usedlosti Naděje. Už od malička měla blízko se zvířatům a po přestěhování na usedlost se kromě své rodiny postupně obklopila pejsky, kočkami, slepicemi, krávami, ovečkami a prasátkem. Na usedlosti to zařídila tak, že všechna zvířata se tu pohybují volně. Od lektorky z jižní Ameriky se naučila telepaticky s nimi komunikovat a tím se propojit na hlubších úrovních. Obrovský respekt ke zvířatům a dlouholetá práce s lidmi ji postupně přivedly ke tvorbě sebepoznávacích pobytových kurzů v ideálním prostředí usedlosti.

Markéta Mikulíčková – svobodná duše a věčná studentka všeho možného, která nikdy nebyla zaměstnancem. Vyrostla v blízkosti zvířat a bez nich si svůj život už neumí představit. Přestože miluje život na samotě, potřebuje hluboké vztahy a naplňuje ji práce s lidmi. S využitím všech celoživotně nabytých zkušeností je průvodcem na cestách při hledání jedinečnosti těch, které tato cesta láká. Na kurzech podporuje účastníky při řešení témat, která se objevují, když nahlédnou hlouběji do svých vnitřních světů.

Pokud máte zájem se kurzu zúčastnit, napište nám, zodpovíme případné dotazy a pokud chcete platit předem převodem, pošleme vám bližší informace a platební údaje

Tereza Škorpilová

Aktuality k sebepoznávacím pobytům na Naději najdete na naší FB stránce