VELIKONOČNÍ SEBEPOZNÁVACÍ KURZ TELEPATICKÉ KOMUNIKACE SE ZVÍŘATY PRO RODIČE S DĚTMI

Ve spolupráci s našimi zvířaty na usedlosti přinášíme všem dětem, které milují zvířata a mají touhu se s nimi dorozumět a zároveň mají úžasné a podporující rodiče, které touží po tom samém, sebepoznávací pobytový kurz telepatické komunikace zaměřený na hluboké propojení dětského a dospěláckého světa se světem zvířecím.

V prostředí usedlosti Naděje, kde se většina zvířat pohybuje volně se děti mají možnost setkat s částmi sebe sama, na které si normálně s dospělými, ani svými vrstevníky sáhnout nemohou. To samé platí pro rodiče nebo jiné průvodce. I oni budou mít možnost v prostoru, kde je zvíře respektovaným společníkem, učitelem, žákem a duší, která sem přichází plnit své poslání a zároveň se i sama něco naučit, nejen telepaticky komunikovat se zvířaty, ale hlouběji prozkoumat svoje sny, touhy a přání a možná se dotknout svých strachů, trápení a obav.

Při těchto pobytech se děti se svými rodiči poznají ještě z úplně jiné stránky. A tím, že propojení mezi nimi je tvořeno skrze svět zvířat, má vše ještě úplně jiný rozměr.

Zvíře je trpělivým přijímačem dětských starostí a radostí na úrovni, na které my dospělí s dětmi často fungovat neumíme.

Sebepoznávací pobyt není „tábor pro děti a rodiče“. Budeme tady pracovat. Mentálně i fyzicky. Duchovní práce na sobě je jedna z nejobtížnějších prací jak pro lektory, tak pro účastníky, ale také pro naše zvířata. Ta sem na usedlost právě proto přišla.

Děti i rodiče si vyzkouší všechny práce kolem zvířat, přímý kontakt se zvířaty, do té míry, jak to budou cítit budou sdílet své pocity, objevy i obavy s ostatními společně nebo jen s lektory. Opět v míře, která je pro ně příjemná.

Pokud vaše dítě vlastní zvíře nebo vyrůstá se v domácnosti se zvířetem, podíváme se, proč přišlo vaše zvíře zrovna k vám a co se od sebe mohou vzájemně naučit.

Pobyt vždy ladíme podle aktuálních potřeb jednotlivých účastníků. Bude složen z bloků v jejichž rámci budete buď se zvířaty, sami se sebou, ve skupinkách nebo všichni dohromady.

Pokud máte další dítě, můžete jej vzít sebou, jen je potřeba mu zajistit doprovod.

Pokud se chcete spojit s konkrétním zvířetem, dovezte si jeho fotku, kde jsou ostře vidět jeho oči.

Rámcový program:

Program je opravdu orientační. Jednotlivé části je někdy v průběhu kurzu nutné přeskládat, doplnit nebo vypustit takříkajíc účastníkům na míru. Také časy přizpůsobujeme dětem a jejich energii. Cílem je naučit účastníky telepatické komunikaci a ne dodržet striktně program 🙂

Pátek

Příjezd a ubytování do 16 hodin

17:00 Společná procházka venku nutná k uvolnění a naladění se na místo a zvířata

18:30 Večeře

20:00 Volný program – když budeme mít chuť se potkat, sejdeme se na večerní volné sdílení a můžeme si povídat nejen o zvířatech. Můžeme tvořit skupinky s těmi, kdo se chtějí navzájem poznat a prostě být. Jaký večer si uděláte, to už bude na vás.

Sobota

8:15 Ranní společná procházka na čerstvém vzduchu se zvířecími společníky, pro všechny, kdo se zvládnou „vykulit“ z postele

9:00 Snídaně – vegetariánský švédský stůl

10:00 Dopolední blok – přípravné techniky ke spojení se zvířetem

12:30 Oběd formou švédského stolu

14:30 Odpolední blok – observační techniky venku   

15:30 Sdílení

16:30 Zapálení ohně potní chýše

17:00 Večeře formou švédského stolu

18:00 Rituál potní chýše pro ty, kteří se na něj budou cítit. Jinak je možné se účastnit venku před chýší.

21:30 Uzemňovací pokrm a čaj

Neděle

8:15 Ranní společná procházka na čerstvém vzduchu se zvířecími společníky, pro všechny, kdo se zvládnou „vykulit“ z postele

9:00 Snídaně formou švédského stolu

10:00 Dopolední blok – Čakrový systém zvířat a spojení se zvířetem

12:30 Oběd formou švédského stolu

14:30 Péče o zvířata venku

16:30 Odpolední blok – psychosomatika u zvířat a spojení se zvířetem

18:00 Večeře formou švédského stolu

20:00 Volný program – když budeme mít chuť se potkat, sejdeme se na večerní volné sdílení a můžeme si povídat nejen o zvířatech. Můžeme tvořit skupinky s těmi, kdo se chtějí navzájem poznat a prostě být. Jaký večer si uděláte, to už bude na vás.

Pondělí

8:15 Ranní společná procházka na čerstvém vzduchu se zvířecími společníky, pro všechny, kdo se zvládnou „vykulit“ z postele

9:00 Snídaně formou švédského stolu

10:00 Dopolední blok – spojení se zvířetem a závěrečné sdílení

13:00 Oběd formou švédského stolu

Začátek v pátek v 17 hodin

Konec v pondělí v 15 hodin

Kurz je vhodný pro děti minimálně od 8 let. Horní věková hranice na tomto kurzu není stanovena,

Ceny:

Kurzovné dítě 3.600 Kč

Kurzovné rodič 5.450 Kč

Ubytování a strava plná penze dítě (8-14 let) 3.450 Kč

Ubytování a strava plná penze rodič 3.450 Kč

Ubytování a strava plná penze dítě (2-7 let) 2.700 Kč

Můžete sebou vzít i děti, které se neúčastní kurzu a budou mít doprovod. Mohou jet i oba rodiče nebo jiní průvodci a kurzu se účastnit jen někdo. Nelze se ale na kurzu jako účastník vyměnit v průběhu kurzu. Ti, kdo se neúčastní kurzu, platí jen ubytování a stravu. Na kurzu není možné si připravovat vlastní jídlo.

Kurzovné zahrnuje také rituál potní chýše, následné konzultace při tréninku telepatické komunikace doma.

Pokud je počet účastníků menší než 6, probíhá rituál otevírání srdce v horkém sudu.

Přihlašovat se můžete zasláním emailu na mikulickova@usedlostnadeje.cz

Obratem Vám pošleme závaznou přihlášku a platební údaje k zaplacení zálohy 4.000 Kč dospělý a 3.000 Kč za dítě. Doplatek probíhá v hotovosti při příjezdu. Záloha je nevratná, ale v případě nemoci je možno se účastnit kurzu v jiném termínu.

POČET MÍST JE OMEZEN NA 12 ÚČASTNÍKŮ!!!

VLASTNIT ZVÍŘE NENÍ PODMÍNKOU ÚČASTI!

SVOJE MAZLÍČKY NECHTE DOMA! Akce s mazlíčky probíhají v jiných termínech.

Provozní informace o ubytování a stravě najdete zde

Lektorky

Markéta a Tereza

Tereza Škorpilová – dlouholetá manažerka, personální ředitelka a členka představenstva v nadnárodním francouzském korporátu. Tento svět úplně opustila a už pět let žije, pracuje a plní si svoje sny na usedlosti Naděje. Už od malička měla blízko se zvířatům a po přestěhování na usedlost se kromě své rodiny postupně obklopila pejsky, kočkami, slepicemi, krávami, a ovečkami a prasátkem. Na usedlosti to zařídila tak, že všechna zvířata se tu pohybují volně. Od lektorky z jižní Ameriky se naučila telepaticky s nimi komunikovat a tím se propojit na hlubších úrovních. Obrovský respekt ke zvířatům a dlouholetá práce s lidmi ji postupně přivedly ke tvorbě sebepoznávacích pobytových kurzů v ideálním prostředí usedlosti.

Markéta Mikulíčková – svobodná duše a věčná studentka všeho možného, která nikdy nebyla zaměstnancem. Vyrostla v blízkosti zvířat a bez nich si svůj život už neumí představit. Přestože miluje život na samotě, potřebuje hluboké vztahy a naplňuje ji práce s lidmi. S využitím všech celoživotně nabytých zkušeností. Je průvodcem a koučem na cestách při hledání jedinečnosti a potenciálu jednotlivců i párů.

Pokud máte zájem se sebepoznávacího pobytu zúčastnit, napište nám, zodpovíme případné dotazy a pokud chcete platit předem převodem, pošleme vám bližší informace a platební údaje

Tereza Škorpilová

Aktuality k sebepoznávacím pobytům na Naději najdete na naší FB stránce