VĚDOMÁ SEZNAMKA PRO ZADANÉ I NEZADANÉ

Kdykoliv sem za námi přijedou nezadaní lidé s potřebou si najít partnera nebo partnerku, všichni řeší v podstatě to samé – nemají moc možností potkat nezadané lidi podobně hodnotově laděné. My bychom u nás rádi poskytli prostor také pro tuto možnost. A nejen teď v únoru, když je ten Valentýn, ale i na každém dalším Propojení.

A jak to bude prakticky probíhat? Ve spolupráci. S každým, kdo přijede a bude o to stát. Vytvoříme si ten laskavý vědomý a příjemný prostor přesně tak, aby nám v něm všem, kteří ho budeme sdílet, bylo dobře. Užijeme si vynikající stravu v příjemné společnosti kuchařů Jany a Marka. Vlastníma rukama si znovu vyzkoušíme pečení kváskového chleba. Máme v plánu si vyrobit měkký smetanový sýr, který si na snídani na ten chleba namažeme. Taky si vyrobíme indický sýr panýr, ze kterého připravíme jedno z hlavních jídel. Hlavně se ale budeme seznamovat a propojovat. Sobotní odpoledne povede Adéla Tancerová a sebepoznávacími a příjemnými aktivitami poznáme zase nejen kousek sebe sama, ale sebe navzájem.

Zase platí, že účast na nabízených aktivitách je čistě na každém z vás. Netvoříme akci, spolutvoříme prostor pod heslem: „Jaké si to uděláme, takové to budeme mít“. Stejně jako je to v životě, tak i tady potřebujeme mít svůj život pevně ve svých rukou.

A když budete mít chuť, můžete se přidat přesně k té části učení se, odpočinku nebo jen bytí, která pro vás bude zajímavá. Znovu si chceme povídat o tématech, která potřebujeme nahlédnout i z jiných perspektiv.

Pokud jste zadaní a táhne vás to k nám, tak určitě přijeďte, protože intuici je potřeba poslechnout a může se stát, že právě tady potkáte člověka, se kterým si při povídání sednete třeba na přátelské nebo pracovní úrovni, jak už se u nás několikrát stalo.

Níže najdete vše podstatné a pokud budete mít ještě nějaké dotazy, neváhejte a pište nebo volejte.

CENA

UBYTOVÁNÍ + PLNÁ PENZE + SDÍLENÍ PROSTORU – 1550 Kč / noc + den

Cena za celý víkend 3100 Kč

Společně jsme se shodli, že naším cílem není vydělat hodně peněz, ale poskytnout tuto možnost za slušnou cenu, což v této době shledáváme velmi aktuální. Všechna propojení, toto i ta v roce 2023 tak budou stát 1550 Kč za den a noc (24 hodin pobytu). Když pobyt přesáhne 24 hodin, počítáme s tím, že jste tu byli celý víkend. Bude v něm zahrnuto ubytování, plná penze, sdílení prostoru a činnosti. Je nám jedno, v kolik hodin budete přijíždět nebo odjíždět. Usedlost bude připravena první den akce od 16 hodin a konec poslední den v 17 hodin. Můžete přijet na víkend nebo jen na jeden den, podle toho, jak vám to bude vyhovovat. Nebudeme řešit ani to, zda jste přijeli ráno a odjeli večer, zda jste jedli nebo nejedli, cena bude pořád stejná. Nemáme tady žádnou paní v kanceláři, která by to evidovala, takže bychom vše rádi měli co nejjednodušší.

STRAVA

U nás máme vegetariánskou kuchyni. My sami maso kromě ryb nejíme a na usedlosti žijeme v symbióze s našimi zvířaty. Ona by se ta symbióza vytvářela těžko, kdyby se u nás zvířata bála, že je sníme. Stačí nám, že nám dávají vejce, mléko, vlnu a spásají trávu 🙂
V ceně plné penze je snídaně – pečivo, nápoje, pomazánky, zelenina, kaše + posyp; oběd – polévka a hlavní jídlo (v neděli hlavní jídlo bez polévky); svačina, večeře – hl. jídlo a nápoje celý den (čaje ve várnici a voda ochucená bylinkami nebo ovocem). Dokoupit si můžete preso nebo porcovaný čaj.

UBYTOVÁNÍ

Celá usedlost má kapacitu 40 postelí. Rozdělených do 6 apartmánů vybavených vlastním sociálním zařízením. K posteli patří čistě povlečená peřina, polštář a k tomu čistý ručník. Není v našich silách zajistit soukromí třeba pro dvě nebo tři osoby, ale s velkou pravděpodobností, pokud chcete být spolu, dokážeme zajistit, abyste obývali stejný apartmán.

REZERVACE

Pokud budete chtít přijet, stačí poslat email na info@usedlostnadeje.cz a my vám pošleme potvrzení o rezervaci a pokyny k platbě. To udělejte, pokud budete chtít platit předem a ujistit se, že tu budete mít místo. Můžete to risknout a nechat placení až při odjezdu, ale pak se může stát, že vás předběhne někdo, kdo si pobyt zajistil tím, že si ho předplatil. Nechceme nikoho limitovat v rozhodnutí na poslední chvíli, takže můžete napsat třeba jen SMS na telefon 775 736 581 nebo zavolat (někdy ale pracujeme a nemůžeme to zvednout) a zjistit tak, zda můžete přijet. Pokud se rozhodnete přijet, URČITĚ SE OHLAŠTE!

CO BYCHOM RÁDI DĚLALI

Kdo nebude chtít dělat nic, nemusí!

Část aktivit jsme naplánovali s průvodci. Těm stačí říct na kruhu nebo jinou formou, že byste se rádi jejich činnosti účastnili. Pokud o vás nevědí, nemohou s vámi počítat.

PÁTEK

16:00 Procházka s pejsky po okolí s Markétou

18:00 Večeře

19:00 Propojení v kruhu – ten jsme se po zkušenostech rozhodli dělat, pokud možno pro všechny, kdo budou v tu chvíli na usedlosti a pravidelně ráno po snídani a večer po večeři. Je to takový organizační čas, kde si řekneme, jaké máme možnosti činností, kdo by co chtěl dělat a kdo co nabízí pro druhé, pokud nějakou aktivitu, o kterou se chce podělit, nabízí, protože prostor pro vámi iniciované, popřípadě vedené, aktivity je pro nás velmi důležitý Prostě nasdílíme, co kdo potřebuje sdílet.

20:00 Výroba sýrů a pečení chleba s Janou a Markem

8:00 Otužování s Markem

8:30 Snídaně

9:30 Propojení v kruhu

11:00 Procházka s pejsky po okolí s Markétou – dohodneme se, jak daleko půjdeme

13:00 Oběd

15:00 Seznamovací odpoledne – vede Adéla Tancerová

17:00 Povídání o komunikaci se zvířaty s Terezou

18:00 Večeře

19:00 Propojení v kruhu

NEDĚLE

8:30 Snídaně

9:30 Propojení v kruhu

11:00 Povídání o komunikaci se zvířaty s Terezou

11:00 Procházka s pejsky po okolí s Markétou – dohodneme se, jak daleko půjdeme

13:00 Oběd

Je to prostor od nás směrem k vám, který nabízíme a je na vás, zda se k nám připojíte. Každý z nás průvodců dává k dispozici kousek ze sebe a když vás zaujmeme, budeme rádi, když se k nám přidáte a vzájemně se tak obohatíme. Nejsme žádní guru ani povolané autority. Jsme vědomí lidé a chceme strávit zajímavý čas s jinými vědomými lidmi.