SEBEPOZNÁVACÍ POBYTOVÉ KURZY SE ZVÍŘATY PRO DĚTI

Po dlouhých přípravách a pár letech hledání jsme pro vaše děti připravili sebepoznávací pobyt zaměřený na hluboké propojení světa vašich dětí se světem zvířat.

V prostředí usedlosti Naděje, kde se zvířata pohybují volně se děti mohou setkat s částmi sebe sama, na které si s dospělými ani svými vrstevníky nemají možnost sáhnout. Na Naději, kde je zvíře respektovaným společníkem, učitelem, žákem a duší, která sem přichází plnit své poslání a zároveň se i sama něco naučit. Účastníkům kurzů nabízíme bezpečný prostor k hlubšímu prozkoumání svých snů, tužeb a přání, ale i dotýkání se svých strachů, otrápení a obav.

Zvíře je trpělivým přijímačem dětských starostí a radostí na úrovni, na které my dospělí mnohdy fungovat neumíme.

Sebepoznávací pobyt není „tábor pro děti“. Budeme tady pracovat. Mentálně i fyzicky. Duchovní práce na sobě je jedna z nejobtížnějších prací jak pro lektory, tak pro účastníky, ale také pro naše zvířata. Všechna zvířata k nám na usedlost přišla plnit své poslání na úrovni terapií a zároveň se tu něco učit.

Děti si vyzkouší všechny práce kolem zvířat, přímý kontakt se zvířaty, do té míry, jak to budou cítit budou sdílet své pocity, objevy i obavy s ostatními společně nebo jen s lektory.

Pokud vaše dítě vlastní zvíře nebo vyrůstá se v domácnosti se zvířetem, podíváme se, proč přišlo vaše zvíře zrovna k vám a co se od sebe mohou vzájemně naučit.

Pobyt budeme ladit podle aktuálních potřeb jednotlivých dětí. Bude složen z bloků v jejichž rámci budou buď se zvířaty, sami se sebou, ve skupinkách nebo všechny dohromady.

Rodiče jsou na tomto pobytu jen doprovod pro děti, které se bojí jet samy a necítily by se dobře bez nich. Pro rodiče nemáme připraven žádný program. Je na Vás, když budete chtít přijet, jak se zabavíte. Můžete odpočívat, pomoct nám na usedlosti nebo si zajet na výlet bez dětí.

Rámcový program:

Pondělí

Pondělí a ubytování do 17 hodin

17:00 Seznámení se zvířaty na usedlosti

18:00 Večerní kruh

19:00 Večeře

20:00 Volno

Úterý a středa

9:00 Snídaně

10:00 Ranní kruh

11:00 Dopolední blok se zvířaty

13:00 Oběd

14:00 Odpolední volno

15:00 Odpolední blok se zvířaty

18:00 Večerní kruh

19:00 Večeře

20:00 Volno

Čtvrtek

9:00 Snídaně

10:00 Ranní kruh

11:00 Dopolední blok se zvířaty

13:00 Oběd

14:00 Závěrečný kruh

15:00 Odjezd

Začátek v neděli 28.8.23 v 17 hodin

Konec ve středu 31.8.23 v 15 hodin

Pro děti rodičů 8 -14 let bez doprovodu rodičů nebo pro děti v doprovodu rodičů, kdy program probíhá bez rodičů.

Cena pro dítě bez rodiče 5.900 Kč

Cena pro jednoho rodiče jako doprovod 3.300 Kč

Cena kurzu pro dítě zahrnuje kurzovné, ubytování na usedlosti a plnou penzi od pondělí večeře do čtvrtka do oběda pro dítě. Cena pro rodiče jako doprovod zahrnuje ubytování a plnou penzi. Platba probíhá hotově na místě.

VLASTNIT ZVÍŘE NENÍ PODMÍNKOU ÚČASTI!

SVOJE MAZLÍČKY NECHTE TENTOKRÁT DOMA!

Provozní informace o ubytování a stravě najdete zde

Lektorky

Markéta a Tereza

Tereza Škorpilová – máma dvou dětí, dlouholetá manažerka, personální ředitelka a členka představenstva v nadnárodním francouzském korporátu. Tento svět úplně opustila a už pět žije , pracuje a plní si svoje sny na usedlosti Naděje. Už od malička měla blízko se zvířatům a po přestěhování na usedlost se kromě své rodiny postupně obklopila pejsky, slepicemi, krávami, a ovečkami a prasátkem. Na usedlosti to zařídila tak, že všechna zvířata se tu pohybují volně. Od lektorky z jižní Ameriky se naučila telepaticky s nimi komunikovat a tím se propojit na hlubších úrovních. Obrovský respekt ke zvířatům a dlouholetá práce s lidmi ji postupně přivedly ke tvorbě sebepoznávacích pobytů v ideálním prostředí usedlosti.

Markéta Mikulíčková – máma dospělé, úspěšné a šťastné dcery. Má více než dvacet let zkušeností v oblasti sebepoznávání a seberozvoje, svobodná duše a věčná studentka všeho možného, která nikdy nebyla zaměstnancem. Vyrostla v blízkosti zvířat a bez nich si svůj život už neumí představit. Přestože miluje život na samotě, potřebuje hluboké vztahy a naplňuje ji práce s lidmi. S využitím všech celoživotně nabytých zkušeností. Pro ty, kteří ji touží poznat, je průvodcem na jejich cestě k jedinečnosti. Na pobytech s dětmi je jejich zpovědníkem a tou, která vysvětluje, co potřebuje být pochopeno.

Pokud máte zájem se sebepoznávacího pobytu zúčastnit, napište nám, zodpovíme případné dotazy a pokud chcete platit předem převodem, pošleme vám bližší informace a platební údaje

Aktuality k sebepoznávacím pobytům na Naději najdete na naší FB stránce